PROGRAMY SCENICZNE

W swojej ofercie oprócz małych form artystycznych posiadamy wiele programów, które z powodzeniem wypełniają festyny i pikniki. Mogą być prowadzone w plenerze, ale także w domach kultury, świetlicach, kinach… i w każdym innym miejscu, gdzie tylko jest potrzeba dobrej zabawy. Programy ubarwiają wielkie pluszaki, które nie tylko pokazują się na scenie, lecz również tańczą z dziećmi i wykonują różne zadania. W każdej zabawie dzieci biorą czynny udział.

 

Programy, które polecamy:

NOWOŚĆ  CZY WSZYSTKIE DZIECIAKI KOCHAJĄ ZWIERZAKI?

 

 

 

 

 

WESOŁO JEST CO DZIEŃ NA DZIKIM ZACHODZIE   

Program w klimatach kowbojskich i indiańskich pełen wesołych piosenek i pląsów w stylu country. Znakomicie nadaje się na festyny, pikniki i wszelkie imprezy na świeżym powietrzu. Specjalni goście to wielki pluszowy  BYCZEK BZIK – dzielny szeryf oraz rozrabiaka i wywijas ANGRY BIRD. Pluszaki pląsają z dziećmi i zapraszają  do kowbojskich tańców pośród „wystrzałów” baniek z westernowych coltów oraz „wybuchowego” confetti zapewniają sporo dobrej zabawy i uśmiechów nie tylko dzieciom ale także dorosłym!

 

ŚWIATY CZTERY Z TOMEM I JERRY   

Wszyscy znają sympatycznego  kota i mysz z  kreskówek, które mają niezliczoną ilość niesamowitych pomysłów na robienie sobie psikusów. Nie brakuje ich również właśnie w tym programie. Oprócz śmiesznych scenek pluszaki mają dla dzieci mnóstwo konkursów, pląsów i tańców przeplatanych niespodziankami.

 

 

 

 

ŻYJ ZDROWO I KOLOROWO!

Program zachęcający do prowadzenia zdrowego trybu życia! Sportowe i zręcznościowe zadania , wspólne tańce, kolorowe, balonowe konkursy,kolorowe czuprynki i wiwe innych kolorowych niespodzianek.Specjalni goście czyli DINO VALENTINO I ZAJĄC POZIOMKA!

 

 

 

 

 

PODRÓŻE MAŁE  I DUŻE

Program pełen autorskich piosenek,  konkursów, pląsów i niespodzianek. Dzieci biorą czynny udział m.in w pokazie mody, akrobacjach balonowych, bańkowych zabawach, tańcach z pluszakami. Piosenki pochodzą z mojej autorskiej płyty pod tym samym tytułem.Oczywiście w programie biorą udział pluszaki uubione przez dzieci.

 

 

 

MISIOWY PROGRAM OKOLICZNOŚCIOWY

Program najczęściej prowadzony z okazji Dnia Pluszowego Misia. W całości poświęcony znanym misiakom z zabawami i konkursami dotyczącymi misiowych zwyczajów.  Niespodzianką dla dzieci jest spotkanie z Michem Zdzichem i Kubusiem Puchatkiem.

 

 

 

 

 

MAMA, JA I TATA DOOKOŁA ŚWIATA

Program wspaniale nadający się na festyn rodzinny pełen zadań dla całych rodzin. W programie ciekawe zabawy i tańce związane z podróżami w różne części świata. Piosenki w urozmaiconych  rytmach charakterystycznych dla różnych regionów świata.

 

 

 

 

BAJKOWA OLIMPIADA SPORTOWA

Na dzieci czeka wiele super śmiesznych zadań, w których pomagają pluszaki rozrabiaki. To olimpiada pełna niezwykłych konkurencji m.in tańce w portkach 3-osobowych, pląsy z pająkami na głowach itp. Po prostu dużo świetnej zabawy!

 

 

 

 

Poza wspomnianymi programami proponujemy również tematyczne programy przygotowane specjalnie na Państwa życzenie. Dopasujemy scenariusz , czas trwania , ilość pluszaków i atrakcji.

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

W ofercie posiadamy programy nie tylko dla dzieci:

 

DWANAŚCIE DOBRYCH ŻYCZEŃ

Koncert złożony z ciepłych i pogodnych piosenek przeplatany równie pogodnymi tekstami, które pozwolą na odrobinę zadumy, ale także i uśmiechu. To program bardzo lubiany przez seniorów skupionych w różnych klubach.

 

PIOSENKI Z MYSZKĄ

Koncert piosenek z lat 30, 40, 60, przy których nie sposób usiedzieć, bo nogi same wyrywają się do tańca.

 

BIESIADA NA STO DWA

Program wyzwala w publiczności chęć śpiewania, a żeby to umożliwić zapewniamy duży ekran i sprzęt karaoke.

 

BĄDŹ MI BRATEM

Program pełen ciepła i pozytywnej energii. Szczególnie polecany w okresie przedświątecznym.

 

Oprócz wyżej wymienionych propozycji, czekamy na Państwa pomysły i życzenia, które z chęcią zrealizujemy. Jeśli chcecie, aby na imprezie pojawił się np: DJ, szalony akordeonista, skrzypek lub inny instrumentalista, to możecie być pewni, że spełnimy Państwa prośbę!