O NAS

Miło mi powitać na stronie Agencji Artystycznej RYTM, która zajmuje się organizacją imprez dla małych i dużych! Pomysłodawczynią i główną wykonawczynią programów jestem ja –  Ewa Kowalska -wokalistka, artystka kabaretowa, autorka tekstów piosenek i scenariuszy wszystkich  programów, które z wielką pasją stworzyłam i będę tworzyć dopóki Państwo i Państwa skarbki będą chciały spotykać się ze mną i moimi  scenicznymi przyjaciółmi!

 

Historia  artystyczna sięga czasów Policealnego Studium Piosenkarskiego w Poznaniu, gdzie z dwójką kolegów z roku stworzyłam  kabaretowy zespół wokalny ”Super Trio”. Piosenki z moimi tekstami zostały zauważone i nagrodzone na wielu festiwalach m.in.:

 

  • XXII Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie,
  • Koncercie „Debiuty” w Opolu,
  • VIII Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu , gdzie zostaliśmy uhonorowani Nagrodą Specjalną Jury  za utwór „Już czas na sen”,
  • kabaretonie „Przestrojenie”, w którym braliśmy udział na zaproszenie Krzysztofa Jaślara i Zbigniewa Górnego.

W roku 2000 stworzyłam Agencję Artystyczną „RYTM”, której najważniejszą część stanowią dzieci, a właściwie zapewnianie im dobrej zabawy i niezapomnianych przygód. Tworzę programy, spektakle, organizuję bale, festyny i pikniki. Dla naszych milusińskich piszę także i śpiewam piosenki. Dzieciństwo tak szybko mija, ale spotkania z nami pozostaną na długo w pamięci.

Dzięki współpracy z gronem wspaniałych artystów, muzyków, DJ’ów i animatorów, dla których to co robią jest ogromną pasją, mogę zaoferować również Państwu wiele ciekawych działań scenicznych w formach mniejszych i bardzo rozbudowanych – od małych programów i eventów, aż po kompleksową zabawę na dużych imprezach integracyjnych i komercyjnych. A zatem…

Zapraszam do współpracy

Ewa Kowalska