BALE I DYSKOTEKI

Czy pamiętacie swój pierwszy bal? Tego tak łatwo się nie zapomina, prawda? Bale z nami także pozostaną na długo w pamięci. Oto kilka propozycji z wielu przez nas prowadzonych balików dla najmłodszych, starszych i najstarszych!

 

BAL Z PLUSZAKIEM

Zabawa pełna bajkowych niespodzianek prowadzona przy autorskich piosenkach oraz hitach, które dzieci znają z radia, czy telewizji. Imprezę umilić mogą wybrani ogromni pluszowi przyjaciele – MEGA MASKOTKI. Pluszaki nie tylko pozują do zdjęć, ale uwielbiają tańczyć, pląsać, a nawet uczestniczyć w różnych konkursach. Nie przychodzą też z pustymi łapkami – zawsze przynoszą niespodzianki dla wszystkich uczestników balu. Ogromna ilość  baniek, kolorowych światełek, a także pachnącego dymu sprawi, że bal stanie się niezwykłym i niezapomnianym wspomnieniem z dzieciństwa!

 

BAL NA LITERKĘ….

Niezwykłość tego balu polega na tym, że daje możliwość wyboru dowolnej literki alfabetu, która stanie się mottem przewodnim. Na początek zatem wspólnie z organizatorem ustalamy  literkę. Jeżeli wybierzemy np.: literkę „P”, to „Bal na literkę P”, może poprowadzić PSZCZÓŁKA, a dzieci przebiorą się za postać lub przedmiot na literkę „P”, czyli w to co przyjdzie im do głowy i czym zaskoczą pozostałych balowiczów. Podczas balu wybieramy oczywiście najbardziej niezwykły strój. Zabawa taneczna przeplatana jest literkowymi zadaniami (m.in wygryzanie literek z wafelków). Podczas balu możemy zaproponować wizytę Pluszaka, który będzie również dopasowany do literki przewodniej.

 

SABAT CZAROWNIC

Wszyscy uczestnicy balu przybierają postacie czarownic, wróżek, czarnoksiężników itp. Bal prowadzi Czarodziejka Petronela – Wodzirejka balu – bardzo przyjazna dla całej rzeszy znawców czarów. Śpiewa, bawi się z dziećmi, prowadzi konkursy i zabawy tematyczne. Bal uatrakcyjniają dodatkowe efekty takie jak dymy, szklane kule oraz bańki mydlane.

 

 

 

 

BAL PIŻAMOWCÓW

Tak, tak – ubranka nocne lub jak kto woli  wypoczynkowe, to strój obowiązujący na balu. Prowadząca – Ciotka Papilotka nie pozwoli, aby jakikolwiek uczestnik balu ziewał lub zasypiał po kątach! Muzyka nie przypomina kołysanek, a konkursy i liczne niespodzianki nie dadzą nikomu pospać!

 

 

 

 

BAL NARODÓW ŚWIATA

Uczestnicy przebierają się za przedstawicieli różnych kultur i narodów z całego świata. Wodzirejem jest Malajka z Jamajki, czyli bardzo wesoła kolorowa osoba, dbająca o to, by nikt się nie nudził i żeby wszystkie narody zgodnie i z humorem spędziły czas na parkiecie. Konkursy i zabawy przeprowadzą dzieci przez wszystkie podróż po wszystkich kontynentach.

 

 

 

 

BAL PRZYJACIÓŁ Z LEŚNEJ POLANY

Ten bal, to spotkanie wszystkich zwierzaczków i stworków, jakie można spotkać w lesie. Gospodarzem balu jest BIEDRONKA ALDONKA, która porywa uczestników do tańca, konkursów i tanecznych zadań.

 

 

 

BAL DWORSKI

Na balu przenosimy się w czasy miłościwie panującego Króla Lula, w którego otoczeniu znajdziemy całą świtę królewien, rycerzy oraz  innych postaci z wyższych sfer. Prowadzący zabawę BŁAZEN FRIKO wybierze najpiękniejszą Królową i najdostojniejszego Króla balu. Zadania dla świty będą iście królewskie i pełne zamkowych tajemnic.

 

 

 

BAL OD BAJKI DO BAJKI

Uczestnikami balu są postacie z bajek, a PSZCZÓŁKA GADUŁKA pełni rolę wodzireja. Bajkowi bohaterowie spędzają miłe chwile przy bajkowych przebojach, w bajkowym świecie zabaw, konkursów i bajecznych baloników. Oj będzie bajecznie!

 

To tylko nieliczne propozycje balików. Organizujemy również:

  • Bal na Dzikim Zachodzie,
  • Bal na dworze Królowej Śmieszki,
  • Piracki bal morski,
  • Portki pełne strachu, czyli bal strachów i duchów
  • i wiele innych

Ponadto przygotujemy i poprowadzimy każdy inny bal według Państwa pomysłu. Dobierzemy muzykę, zabawy, konkursy, a nawet wystrój. Zapewniamy sprzęt nagłaśniający, oświetlenie i efekty specjalne – jeśli będzie tylko taka potrzeba.

Zapraszamy do zabawy!